Notice: Could not connect to server in /home/makresur/public_html/kupi/prb/inc/mysql.class.php on line 76

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/makresur/public_html/kupi/prb/inc/mysql.class.php:76) in /home/makresur/public_html/gore_sesija1.php on line 17

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/makresur/public_html/kupi/prb/inc/mysql.class.php:76) in /home/makresur/public_html/gore_sesija1.php on line 17
Valijant - In the Media
  | ПОЧЕТНА | ЗА ВАЛИЈАНТ | НАШИ ПРОДАВНИЦИ | СЕКС ПРЕС | КОНТАКТ
ДИСКРЕТНА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА           ДИСКРЕТНА БЕСПЛАТНА          ДИСКРЕТНА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА          ДИСКРЕТНА БЕСПЛАТНА


Следете не на Facebook Следете не на Twitter Skype подршкаChat with me Види Valijant видео

Дозволете да ви се случи ВАЛИЈАНТ !
Sexy Shops VALIJANT, БРЕНД за сите вашите сетила !
Артикли по ЕКСТРА цени !
ИСПОЛНИ ја својата партнерка !
Имајте СЕКС МАРАТОН !
Богат асортиман на БДСМ артикли !
Пребарувач
Каталог
ТОП Артикли

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'makresur'@'localhost' (using password: NO) in /home/makresur/public_html/kolona_levo.php on line 68

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/makresur/public_html/kolona_levo.php on line 68

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/makresur/public_html/kolona_levo.php on line 69

 

28-29.10.2000 “ВЕЧЕР” Навалил народец на секси помагала

10.11.2000 “СТАРТ” Подземната оаза на слободата

02-03.12.2000 “ВЕЧЕРФантазијата на сексуалните стимуланси како лек

23-24.12.2000 “ВЕСТ” Куклите пукаат од екстаза

12.01.2001 “ВИКЕНД” Валијант не клуб за хомосексуалци

04.-05.2001 “BALKAN EXPRESS” A Night at Club Valijant

09.10.2001 “УТРИНСКИ ВЕСНИК” Жените знаат што сакаат, мажите нерешителни во изборот

01.04.2003 “ВЕСТ”  Не сакам секс како експресен воз

30.07.2003 “СВЕДОК” Продолжен пенис – чиста измислица

18.10.2003 “ВИКЕНД” Фешта на сензуалните задоволства

20.10.2003 “ВЕСТ” Во царството на сетилата

13.12.2003 “ВЕЧЕР” Пионери и кршачи на секс табуата

08.06.2004 “ВЕСТ”  Секси шоп во Кичево

21.06.2004 “ВЕСТ” Од "Валијант" украдени спрееви за подолг секс

02-03.10.2004 “ВЕСТ” Секс без предигра

15.12.2004 “ВЕСТ” „Секси-маскенбал“ од петок достапен за македонската јавност

18.12.2004 “ВЕСТ” Ирена меѓу тројца џелати

18-19.12.2004 “ВЕЧЕР” Секси маскембал во продажба

2005 “СВЕТ” Ги скршивме сите табуа

2005 “ВИП ГАЛА” Актерите започнуваат со секс и нема застанување